Galatasaray 2018-2019 Formaları

GÜNCELLEME: İç saha forması tanıtıldı.

galatasaray-2018-19-home-kit_1bg6e5dv6dg721rj0udwflc4dp copy.jpg

Galatasaray‘ın 2018-2019 sezonunda formalarını yine Nike üretiyor. İç saha, yeni Nike kalıbına oturtulmuş parçalı, deplasman forması parçalı izler taşıyan siyah forma. Alternatif forma ise İstanbul‘dan büyükçe bir iz taşıyan bembeyaz forma. Formalar Nike’ın son teknolojisi Aeroswift Vaporknit kumaşlarından üretilecek. Üç formanın da kollarınıda Nike’ın 2018-2019 tasarım dili olan nabız çizgileri bulunacak.

İÇ SAHA FORMASI

DTv5HoRWsAAnvVW-705x435

Nike ve Galatasaray ortaklığında, parçalı iç saha forması artık yerini sağlamlaştırdı. Galatasaray, parçalı formanın farklı tasarımlardaki her çeşidini giydi, giymeye de devam edecek.

GS-1.png

Forma, 2017-2018 sezonundaki gibi sarı ağırlıklı olacak. Yani kısaca, formanın sırtı yine sarı olacak. Formanın renkleri ise yine aynı, biber kırmızısı ve parlak turuncu.

Nike’ın önümüzdeki sezon kullanacağı tasarım dilinde, omuzlarda kalp ritmine benzeyen ve gerçekten de sahadaki futbolcuların kalp atışını temsil eden çizgisel bir tasarım kullanacak. Esvaphane tarafından paylaşılan 2018-2019 ceketinde bu çizgileri görebilirsiniz.

3-3

Parçalı forma, kırmızı ve beyaz şortlarla ve tabi kırmızı konçla kombinlenecek.

DEPLASMAN FORMASI

Galatasaray’ın yeni sezonda giyeceği deplasman forması, 2015-2016 sezonundaki gibi siyah ve yine o sezondaki gibi sarı kırmızı detaylarla süslenecek.

GS-2

Siyah deplasman formasının göğsünde, 2018 Dünya Kupası’nda ilk defa görücüye çıkacak olan yeni Vapor Aeroswift delikleri bulunacak. Yeni Aeroswift delikleri, formayı yakadan eteğe kadar belli belirsiz çizgilerle dolduruyor.

Forma siyah şort ve siyah konç ile kombinlenecek. Şortta da, parçalıda bahsettiğim nabız çizgileri bulunacak.

ALTERNATİF FORMA

Galatasaray, 2014-2015 sezonundan beri, diğer elit takımlarla ortak alternatif forma giyiyordu, bu sezon ise yalnızca Galatasaray’da göreceğimiz bir tasarım söz konusu.

GS-3

Alternatif formanın ana rengi beyaz, detay renkleri sarı ve kırmızı. Formada İstanbul boğazı detayı bulunacak. Bu formanın önemli yanı, Nike’ın 2013-2014 sezonundan beri uyguladığı elitler için tek tip alternatif forma temasından Galatasaray’ın çıkarılmış olma ihtimali. Diğer takımlarda bu tarz bir forma yok, renk seçimi itibariyle de alternatif bir görüntüsü yok. Siyah deplasman formasından haberdar olmasak deplasman forması sanarız, öyle bir forma bu. Güzel ancak alternatif forma değil. 5 yıl öncesinin dördüncü forma mahiyetinde bir forma bu.


Galatasaray’ın gelecek sezon giyeceği formalar bunlar. Siz yeni formalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Nasıl olsun isterdiniz? Lütfen aşağıdaki yorum kısmından ve Twitter hesabımız @efscub‘dan bizimle paylaşın.

Galatasaray’ın önümüzdeki sezon giyeceği antrenman ve kamp ürünleri ile günlük giyim koleksiyonunu buraya tıklayarak Esvaphane’den inceleyebilirsiniz.

Lütfen yazıyı ve görselleri kaynak göstermeden kullanmayınız. Kapak görseli için Esvaphane’ye teşekkür ederiz.

Reklamlar

Eklemek istediğin bir şey var mı?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s