Galatasaray 2018-2019 Formaları

Yılın o meşhur zamanları geldi… Nike‘ın elit kategorisindeki takımların gelecek sezon giyecekleri formalar, takımlara sunuldu ve önümüzdeki birkaç ay içinde de üretime başlanacak. Bu süreçte sızıntılara engel olmak imkansız; diğer takımların olduğu gibi Galatasaray‘ın da gelecek sezon giyeceği formaların ilk bilgileri elimize ulaştı.

İÇ SAHA FORMASI

Nike ve Galatasaray ortaklığında, parçalı iç saha forması artık yerini sağlamlaştırdı. Galatasaray, parçalı formanın farklı tasarımlardaki her çeşidini giydi, giymeye de devam edecek.

GS1 copy.png

Forma, 2017-2018 sezonundaki gibi sarı ağırlıklı olacak. Yani kısaca, formanın sırtı yine sarı olacak. Formanın renkleri ise yine aynı, biber kırmızısı ve parlak turuncu.

Nike’ın önümüzdeki sezon kullanacağı tasarım dilinde, omuzlarda kalp ritmine benzeyen ve gerçekten de sahadaki futbolcuların kalp atışını temsil eden çizgisel bir tasarım kullanacak. Parçalı formada da bu tasarımın ön plana çıkacağını tahmin ediyorum. Esvaphane tarafından paylaşılan 2018-2019 ceketinde bu çizgileri görebilirsiniz.

3-3

Parçalı forma, kırmızı ve beyaz şortlarla ve tabi kırmızı konçla kombinlenecek.

DEPLASMAN FORMASI

Galatasaray’ın yeni sezonda giyeceği deplasman forması, 2015-2016 sezonundaki gibi siyah ve yine o sezondaki gibi sarı kırmızı detaylarla süslenmesi bekleniyor. İlgili çizgisel tasarımı bu formada ön planda görmemiz çok muhtemel.

GS2 copy

Siyah deplasman formasının göğsünde, 2018 Dünya Kupası’nda ilk defa görücüye çıkacak olan yeni Vapor Aeroswift delikleri bulunacak. Yeni Aeroswift delikleri, formayı yakadan eteğe kadar belli belirsiz çizgilerle dolduruyor.

Forma siyah şort ve siyah konç ile kombinlenecek. Şortta da, parçalıda bahsettiğim kalp atışı çizgileri bulunacak.

ALTERNATİF FORMA

Galatasaray, 2014-2015 sezonundan beri, diğer elit takımlarla ortak alternatif forma giyiyor. 4 sezondur farklı renk aynı forma şeklinde devam eden bu yaklaşım, gelecek sezon yerini muhtemelen takımın ait oldu şehirden izler taşıyacak.

GS3 copy

Alternatif forma hakkında şu an için çok az bilgiye sahibiz. Formanın ana rengi beyaz, detay rengi henüz belli değil. Formada İstanbul silüeti detayı bulunacak. Formanın detay rengi önümüzdeki günlerde belli olur, derhal paylaşırız.


Galatasaray’ın gelecek sezon giyeceği formalar hakkında bildiklerimiz bu kadar. Siz yeni formalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Nasıl olsun isterdiniz? Lütfen aşağıdaki yorum kısmından ve Twitter hesabımız @efsanecubuklu01‘den bizimle paylaşın.

Lütfen yazıyı ve görselleri kaynak göstermeden kullanmayınız.

Reklamlar

Eklemek istediğin bir şey var mı?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s