Beşiktaş 2017-2018 Formaları

Beşiktaş’ın 2016-2017 sezonunu şampiyon tamamlamasının ardından taraftarlar heyecanla yeni formaları bekliyor. Beklenti de boş değil, Beşiktaş’ın 3 yıldızlı ilk formaları olacak 2017-2018 formaları.

Şampiyonluk yarışının son haftalara kadar sürmesi, formaların son halinin şekillenmesini de oldukça geciktirdi. Şampiyonluk ancak 29 Mayıs 2017 tarihinde kesinleşebildiği için, formaların ana üretimi gerçekleşmiş olsa da arma baskısı tanıtımı temmuza attı. Beşiktaş’ın yeni sezon formalarının 12 Temmuz 2017’de tanıtılması bekleniyor. Gelelim formalara.

Beşiktaş’ın klasik forması beyazdır, çubuklunun taraftarın gönlünde tahtı vardır, siyah forma ise güzel bir klasiktir. İşte yeni sezon formaları:

BEŞİKTAŞ 2017-2018 İÇ SAHA FORMASI

bjk1.png

Beyaz forma, siyah şort ve beyaz çorap Beşiktaş’ın 100 yılı aşkın geleneği. 2017-2018 sezonunda bu gelenek sürüyor. Formanın ana rengi beyaz, detay rengi ise alışık olduğumuz üzere siyah. Adidas’ın 2017-2018 teması olan retro temasının getirisi olarak, göğüste baklava benzeri, açık renklerde bir desen mevcut. Beşiktaş – Adidas ortaklığının ilk sezonu olan 2009-2010 sezonunda yine baklava desenli bir forma vardı.

f1 copy.png

BEŞİKTAŞ 2017-2018 DEPLASMAN FORMASI

bjk2.png

Beşiktaş her ne kadar beyaz formayla akıllara gelse de, çubuklu forma birçok başarıya şahit olduğu için taraftarlar arasında önemli bir yeri vardır. Siyah beyaz çubuklu forma 1 sezon aradan sonra geri dönüyor, çubuklar alışılandan daha ince olacak. Formanın 2013-2014 sezonundaki gibi beyaz ana renkli olması bekleniyor. Detay rengi ise siyah. Forma hem beyaz hem de siyah şortla giyilecek.

f2 copy

BEŞİKTAŞ 2017-2018 ALTERNATİF FORMASI

bjk3

Beşiktaş’ın 2017-2018 sezonunda giyeceği alternatif formanın ana rengi siyah – gri arası bir yerde. Siyahtan griye gradyan geçiş de olabilir. Detay rengi ise Beşiktaş’ın alternatif rengi olan kırmızı. Adidas’ın meşhur 3 bantı kırmızı olacak, formada kırmızı başka detaylar da olabilir.Formada bir desen olup olmayacağı henüz belli değilse de, Adidas’ın yeni sezon formalarını incelediğimizde bir desen bekleyebiliriz. Formayı koyu renk şort ve çoraplar tamamlayacak. Bu formayı da 2014-2015 sezonu deplasman formasıyla benzeştirebiliriz.

f3 copy

Formalar hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Formaların tanıtılmasına aşağı yukarı 1 ay kadar süre kaldı, bu süreçte formaların görseli de düşebilir hatta büyük ihtimalle düşecektir. Formaların ilk görsellerine hızlıca ulaşmak için bizi Twitter’da @efsanecubuklu01 hesabından takip edebilirsiniz.

Hatırlatıyorum, hiçbir sızıntının kesinliği %100 değildir. Burada verilen bilgiler, kısmen ya da tamamen yanlış da olabilir. Şimdilik kulağımıza gelen, bize ulaşan bilgiler bunlar. EfsaneÇubuklu olarak takipçilerimizin faydasına olacak her türlü bilgiyi servis etmeye çalışıyoruz.

Yazımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla forma sever ve Beşiktaşlıya ulaştırırsanız memnun ve minnettar oluruz.

Siz formalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum kısmından bizimle paylaşın.

Not: Güven sorunlarınız olursa, geçen sezon Beşiktaş’ın formalarının haberini de ilk biz vermiştik: https://efsanecubuklu.com/2016/01/02/besiktas-2016-2017-formalari/

Reklamlar

Beşiktaş 2017-2018 Formaları” üzerine bir yorum

  1. Millet yıllardır 3 yıldızlı forma almak için forma alıyor. Yönetim biraz akıllı ise profesyonellere tasarlatır ve sade ve şık bir forma ile dünyanın parasını kazandırır.

    Beğen

Eklemek istediğin bir şey var mı?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s