Inter’ın sınırlı sayıdaki 109. yıl forması satışa sunuldu

İtalyan devi Internazionale Milano, alışık olmadığımız bir biçimde, 109. yıl özel formasını tanıttı. Formadan yalnızca 109 tane üretildi. Forma, Interli futbolcuların katıldığı bir partide, Inter Store‘da tanıtıldı.

in16990.jpg

Avrupa kulüpleri ile Güney Amerika kulüplerinin 10. yıl ve katlarını özel formalarla ya da özel patchlerle kutlamasına alışkınız. Hatta özellikle Güney Amerika kulüpleri, önemli şampiyonluklarının yıl dönümlerini kutladıklarına şahit oluyoruz. Ancak Inter, alışılmadık bir şekilde 109. yılına özel patchli bir forma tanıttı. Daha doğrusu, 2016-2017 formasına 109. yıl özel patchi yapıştırıldı ve yalnızca 109 adet satışa sunuldu.

in16990_15.jpg

Formadaki patch, dünya haritası üzerine yazılmış 109 sayısından, logonun iki yanına yazılmış 1908-2017 ve üst kısma yazılmış Fratelli del Mondo (Dünyanın Abileri) yazısından oluşuyor.

in16990_13

Aynı zamanda formanın sağ eteğinde özel numarası da yazıyor. Bu formadan yalnızca 109 adet üretildi ve 1’den 109’a kadar numaralandırıldı.

in16990.png

Forma özel bir kutu içerisinde geliyor. Takımdaki futbolcular tarafından imzalanmış formanın sırtında 109 numara baskısı var. Aynı zamanda kutunun içinde futbolcular tarafından imzalanmış bir kart; Inter’in asbaşkanı ve efsane oyuncusu Javier Zanetti tarafından imzalanmış bir mektup da yer alıyor.

iwn16990.png

Bu sınırlı sayıda formalardan bir tane edinmek için ödemeniz gereken para ise 450€. Günümüz kuruyla yaklaşık 1791₺ ediyor. Kulağa büyük bir meblağ gibi gelse de tamamen koleksiyon ürünü olan bu forma tükendikten belki 1 belki 5 yıl sonra onlarca bin Türk Lirası edecek.

Bu forma hakkında sizin düşünceniz nedir? Lütfen aşağıdaki yorum kısmını kullanarak bizimle paylaşın.

Reklamlar

Eklemek istediğin bir şey var mı?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s